REKLAMA
REKLAMA

Galliani: Boateng nie idzie do Monaco

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Yahoo  |  22.02.2020 22:22
Adriano Galliani zdementował plotki łączące Kevina-Prince'a Boatenga z transferem do AS Monaco. Wiceprezydent Milanu jest przekonany, że reprezentant Ghany zostanie na kolejny sezon w zespole z San Siro.

Jak informowały media, za transfer Boatenga i Stephana El Shaarawy'ego Milan mógłby otrzymać 60 mln euro.

- Nie było ani jednego zapytania o Boatenga. Nikt nie złożył swojej oferty, a zawodnik nie powiedział w żadnej rozmowie z klubem, że chciałby stąd odejść - podkreślił Galliani.

- Nie było żadnego spotkania z włodarzami Monaco. Mimo że to mówię, ludzie i tak mi nie wierzą - dodał wiceprezydent Milanu, który nie odniósł się do sprawy El Shaarawy'ego.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

MerolONY | 21.06.2013 10:38

Jeśli Milan w tym sezonie ma walczyć na kilku frontach to potrzebują wzmocnień i dobrych rezerwowych a nie wyprzedawania talentów. Ja bym Boatenga nie skreślał, ma chłopak potencjał i może się przebudzi, a Szaarawy to inwestycja na lata.

juventus123 | 21.06.2013 16:45

Jeżeli Milan sprzeda El Sharwarego to Milan będzie poprostu durny już sprzedali T.Silve i Ibrahimovića jeżeli Milan znowu wypuści najlepszego zawodnika tego sezonu El Sharway by zrobił świetny duet z Balotellim.

Modell10 | 21.06.2013 17:46

MerolONY - Wkońcu ktoś kto popiera moje zdanie w sprawie Boatenga :)
Dla mnie nie warto pozbywać się 26l. zawodnika, który jeszcze najlepsze lata kariery ma przed sobą.. Trzeba czegoś co go zmotywuje.. Allegriemu póki co to nie wychodzi, ale może wkońcu coś ruszy..
To byłoby moje życzenie na przyszły sezon :)

kibicMilanu | 21.06.2013 18:16

W kazdym badz razie trzeba wzmocnienia tej druzyny nie tylko motywacja ale i dobrymi zawodnikami.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy