REKLAMA
REKLAMA

Petkovic: Nikt w nas nie wierzył

dodał: Krzysztof Kuźmicz  |  źródło: Football Italia  |  08.04.2013 16:55
Czy Roma jest faworytem przed dzisiejszym spotkaniem derbowym z Lazio? Dla Vladimira Petkovica nie ma to żadnego znaczenia. Przypomina on, że i przed sezonem Lazio było skreślane przez wielu, a i tak radzi sobie w lidze bardzo dobrze.

Mecz na szczycie w lidze włoskiej już dziś o 20:45. Ciśnienie jest coraz bardziej wyczuwalne, a największy spokój zachowują chyba obaj trenerzy. Petkovic na konferencji prasowej cofnął się kilka miesięcy wstecz, do okresu gdy liga dopiero miała ruszyć.

- W lipcu nie byliśmy nawet uważani za kandydatów w walce o europejskie puchary - przypomniał trener Lazio. - Nikt nawet nie myślał, że nawiążemy walkę. Teraz jestem bardzo zadowolony z tego jak mija nasz sezon. Jesteśmy obecnie w dobrej formie i widzę jak chłopacy spokojnie trenują. Rozegraliśmy w tym sezonie kilka ważnych spotkań, co pomaga nam przygotowywać się do kolejnych wyzwań, nawet jeśli europejskie wojaże nie pomagają nam w odpowiednim utrzymaniu formy fizycznej.

Później opiekun Lazio odniósł się już do samego spotkania z lokalnym rywalem, którego w pierwszej rundzie udało się pokonać.

- W tym meczu każdy szczegół może być decydujący. Lazio musi pozostać spójne i zachować ducha drużyny, jeśli chcemy zrealizować nasz cel. Roma ostatnio spisuje się dobrze i odnalazła swoją formę. To zgrana drużyna, która będzie chciała wygrać. Nie boję się jednak żadnego z ich graczy indywidualnie, choć oczywiście mam szacunek dla ich umiejętności.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

IoSonoDellaRoma | 08.04.2013 18:06

starczy tego dobrego. Jak sędzia nie wykartkuje Romy jak w ostatnich 3 derbach to nie powinno być złudzeń kto jest lepszy.

generalITALIA | 08.04.2013 18:39

Głupia sprawa zawsze w derbach byłem za Romą.... ale widząc postawę Lazio w LE i porównując ją do Romy.... Powiem bez wyrzutów FORZA LAZIO !! Trzymam za was kciuki !!seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
11.07 23:37