REKLAMA
REKLAMA

Rasiak: Jestem gotowy do gry

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: ASInfo  |  15.11.2012 13:47
- Wszystko jest na szczęście na dobrej drodze. Po dwóch tygodniach rehabilitacji nie czuję już bólu. We wtorek i środę trenowałem na 100% z zespołem, więc na piątek będę gotowy do gry - zdradził napastnik Lechii Gdańsk, Grzegorz Rasiak.

Snajper ocenił przyszłego rywala gdańszczan, Widzew Łódź: - Ten sezon wskazuje, że są w dobrej formie. Mieli świetny początek. Potem złapali lekką zadyszkę, ale nadal grają dobrze w piłkę. Na pewno też w piątek nie przyjadą na PGE Arenę Gdańsk żeby przegrać, a będą chcieli zdobyć tu jakieś punkty. Tu jednak wszystko zależy tylko od nas. Jestem przekonany, że jak zagramy dobre spotkanie to zwycięstwo będzie w naszym zasięgu. Moim zdaniem potencjał osobowy naszego zespołu jest lepszy. Zwłaszcza po wygranej na wyjeździe z Ruchem byłoby dobrze podtrzymać passę i wygrać znów u siebie - dodał.

- Oczywiście oglądałem mecz z Ruchem i kibicowałem kolegom. Szczególnie w pierwszej połowie byliśmy zespołem lepszym od chorzowian. Potem wejście Arka Piecha dało Ruchowi więcej możliwości w ataku. Jednak w przekroju całego spotkania zasłużyliśmy na wygraną - podsumował.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

juventino21 | 15.11.2012 14:31

"Snajper"-czy to żart ?seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
11.07 23:37