REKLAMA
REKLAMA

Mancini: Nie jesteśmy gotowi wygrać LM

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Soccerway  |  22.02.2020 22:22
Zdaniem Roberto Manciniego (fot), Manchester City nie jest w tym sezonie gotowy do wygrania rozgrywek Ligi Mistrzów. Włoch zdaje sobie sprawę, że mistrzom Anglii trudno będzie wyjść z grupy.

- Nie jesteśmy gotowi wygrać Ligę Mistrzów - oświadczył w wywiadzie dla The Guardian włoski szkoleniowiec. - Jeżeli powiem inaczej, skłamię. W tych rozgrywkach w lutym i marcu dzieją się niesamowite rzeczy, ale my ponownie trafiliśmy do bardzo trudnej grupy, tak jak przed rokiem.

- Mamy dobry zespół, ale nieprzygotowany do wygrania tych rozgrywek w przeciwieństwie do innych ekip. Chelsea przez 10 lat próbowała wygrać Champions League. Przez ostatnie 10 lat to prawdopodobnie jedna z najlepszych europejskich ekip co udało się potwierdzić w maju tego roku, choć prawdopodobnie The Blues nie zasłużyli na ten triumf. Trzy z czterech wcześniejszych edycji z kolei Chelsea powinna wygrać.

- Przed nami jeszcze trzy spotkania, ale koncentrujemy się na Ajaksie. Nie mamy problemów natury mentalnej w Lidze Mistrzów. Piłkarze są Ci sami, sędziowie również. Potrzebujemy jedynie poprawy. Nie zamierzam niczego zmieniać - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
25.09 17:58