REKLAMA
REKLAMA

Rysa na relacjach Manciniego z drużyną

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: The Telegraph  |  22.02.2020 22:22
Angielskie media podają, że Roberto Mancini poważnie naraził się zawodnikom. Po ostatniej porażce w Lidze Mistrzów na światło dzienne wyszły kolejne niesnaski pomiędzy włoskim szkoleniowcem, a doświadczonymi piłkarzami Obywateli.

Zawodnikom nie podoba się otwarta medialna krytyka, którą ostatnio stosuje Mancini. Po skrytykowaniu Joe Harta i zmniejszeniu roli Joleona Lescotta w zespole zawrzało. Czarę goryczy przelała środowa porażka z mistrzem Holandii. Głos zabrał Micah Richards i otwarcie skrytykował taktykę dobraną na mecz przez menadżera swojego klubu. Mancini nie pozostał dłużny i stwierdził, że zespół jest za słaby na zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Włoch widzi jednak jakieś pozytywne strony i odwołuje się do dobrych wyników w zeszłym sezonie, przy czym ironicznie stwierdza:- Na papierze nadal mamy bardzo dobry skład, jednak papier nie wygrywa
meczów.

Media spekulują, że rozdźwięk pomiędzy starszymi zawodnikami w klubie, a trenerem znacznie się pogłębił, jednocześnie podkreślają, że posada Manciniego jest bezpieczna.

(Przemysław Plecan)
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
22.09 11:26