Allegri: Gratuluję chłopakom

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  03.10.2012 20:59
Szkoleniowiec Milanu Massimiliano Allegri udzielił krótkiego wywiadu po zakończonym pojedynku Ligi Mistrzów z Zenitem Sankt Petersburg (3:2). - To było wielkie zwycięstwo, choć momentami było groźnie - przyznał trener.

- Nie ma się co ekscytować. Dopiero rozpoczęliśmy rozgrywki w Europie, to był nasz drugi mecz. Wszystko będzie jasne dopiero po ostatnim grupowym pojedynku - stwierdził. - Zaczęliśmy dobrze to spotkanie, ale Zenit w trakcie się rozkręcał. Gratuluję jednak chłopakom, bo pokazali dziś dobrą dyspozycję.

- Jestem zadowolony z postawy Yepesa, który pojawił się w końcówce. Dał nam trochę spokoju w obronie. Przede wszystkim jednak jestem zachwycony postawą Christiana Abbiatiego. Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej połowie pokazał nieprzeciętne umiejętności. To wielki bramkarz, który dzisiaj pokazał, jak mocnym jest punktem drużyny - zakończył.