REKLAMA
REKLAMA

Rosi odchodzi z Romy

dodał: Tomasz Matuszczak  |  źródło: football-italia  |  07.08.2012 17:15
Aleandro Rosi nie jest już zawodnikiem Romy. Kontrakt piłkarza został rozwiązany za zgodą obu stron.

Rosi dołączył do młodzieżowej szkółki Giallorossich w wieku 12 lat. Swój debiut w seniorskim zespole zaliczył 28 maja 2005 roku w ligowym meczu z Chievo Verona. W czasie swojego pobytu w Rzymie był trzykrotnie wypożyczany ( Chievo, Livorno, Siena). W zeszłym sezonie wystąpił w 21 ligowych spotkaniach.

Piłkarz nie znalazł uznania w oczach Zdenka Zemana, który nie zabrał 25-latka na obóz przygotowawczy w Austrii.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Mjollner | 07.08.2012 18:26

W obecnej sytuacji kadrowej szkoda bo chociaż na ławę by się zdał. Serca nigdy odmówić mu nie można było, umiejętności-z racji tego, że to wychowanek ubiorę to ładnie w słowa-"średnie" jak na taki klub jak Roma. Szkoda, że za darmo bo można było jakieś grosze ale zawsze wyciągnąć koło 1mln. teraz mam nadzieję, że Torosidis nas wzmocni bo słabo obsadzona jest prawa strona obrony. A Rosi to chłopak ambitny i chciał pewnie grać, życzę mu udanej kariery w mniejszym klubie:)

potato | 07.08.2012 22:54

A sezon temu przy odrobinie szczęścia mogliśmy oglądać 1/2 składu wychowanków :D (Rosi, Greco, De Rossi, Viviani, Totti) szkoda tylko, że wysoki poziom reprezentował jedynie De Rossi z Tottim ale z wypożyczenia z Crotone wrócił wychowanek Florenzi który w ubiegłbym sezonie został wybrany najlepszym zawodnikiem SerieB obok Verrattiego i Insigne.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy