Wygrana Milanu, dwa gole Nocerino

dodał: MW  |  źródło: Football-italia  |  05.08.2012 11:03
Piłkarze Milanu rozegrali kolejny sparing w trakcie tournee po Stanach Zjednoczonych, ogrywając w Bostonie honduraski CD Olimpia 3:1. Wszystkie bramki dla Rossonerich padły przed przerwą.

Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się w 24. minucie Robinho. Tuż po chwili znakomitą okazję do podwyższenia wyniku zaprzepaścił natomiast Stephan El Shaarawy. Skuteczniejszy okazał się Antonio Nocerino, który w przeciągu kilkunastu kolejnych minut zdobył dwa gole.

Jedyną bramkę dla honduraskiego zespołu strzelił natomiast po zmianie stron rezerwowy Escalante.

Milan - Olimpia 3:1 (3:0)
1:0 Robinho 24’
2:0 Nocerino 37’
3:0 Nocerino 44’
3:1 Escalante 72’

Milan: Amelia (Pazzagli 64’); Abate (De Sciglio 46’), Bonera (Iotti 64’), Acerbi, Antonini (Mesbah 46’); Nocerino, Montolivo (Cristante 55’), Constant (Emanuelson 64’); Cassano; Robinho (Valoti 64’), El Shaarawy (Prosenik 80’)

CD Olimpia: Valladaers; Beckeles, Palacios (Portillo 46’), De Souza (De Souza 70’), Garcia; C V Mejia (J R Mejia 57’), Bruschi, Cordova (Arevalo 64’), Tilguath (Reina 46’), Caetano (Emilio 46’), Elvir (Rojas 46’)

Komentarze | 13 komentarzy

Jacek_Red_Black | 05.08.2012 11:19

Oglądałem mecz i muszę przyznać że wynik powinien być dwucyfrowy, to podrzędna drużyna z Hodnurasu, co prawda strzelili bramkę ale graczom z Primavery bo w 70 minucie nikogo z pierwszego składu nie było już na murawie, 2 nie uznane bramki dla Milanu piłka za linią nie jestem pewien co do strzału głową bodajże Nocerino ale wcześniejsza dobitka Shaarawy'ego przy stanie 0-0 napewno przekroczyła linię do tego masa okazji przy których gracze Milanu albo fatalnie pudłowali ale się ślizgali jak na łyżwach, widać jeszcze brak zgrania ale było naprawdę dużo świetnych akcji, Montolivo na duży plus, tak samo Abate, Antonini, Nocerino i Robinho, Acerbi nie zacbwycił tak samo Constant, Cassano grał jakoś na stojąco boje się że odejdzie, ale taka gra na stojąco to w końcu jego styl, to był ostrzejszy trening a nie mecz, kontynuujmy zwycięską "serię" i pokonajmy Real Madryt, będzie ciekawie zobaczymy kto wygra.

inzus18 | 05.08.2012 12:19

Pierwsza połowa ogromna przewaga Milanu, a w drugiej
mecz się nieco wyrównał.

10Pinturicchio | 05.08.2012 12:35

Będziecie mieli pociechę z Szarego :)

A w ogóle to jak się spisuje Montolivo ?

inzus18 | 05.08.2012 12:40

EL92 musi popracować nad wykończeniem, ale widać u niego potencjał ;)

Co do Montolivo - moim zdaniem chłopak świetnie odnajduje się w Milanie. Pełni rolę rozgrywającego. W końcu  na środku pomocy nie jest wystawiany drwal, a kreatywny pomocnik. Pełni funkcję podobne do Pirlo za czasów Carletto.

potato | 05.08.2012 12:43

Wszyscy w tourne po USA? Roma, Juve, Milan, Inter też?

inzus18 | 05.08.2012 12:45

capek89 | 05.08.2012 13:25

Montolivo jest b dobry na środku pomocy. Sadzę, że przejdziemy na styl gry z rozgrywającym na środku. Wiadoma jest tego przyczyna, Thiago znakomicie wprowadzał piłkę do linii pomocy, a teraz nie ma takiego obrońcy który by to robił.

AdrianoJuve | 05.08.2012 14:02

potato@
Juventus odwołał tournee przez SPW :)

DILL | 05.08.2012 16:54

Milan świetnie sobie radzi bez Zlatana i Thiago. Powinni za Zlatana sprowadzić jakiegoś strikera tu mam dwóch kandydatów: Dzeko i Tevez a za Thiago jakiegoś środkowego obrońcę.

capek89 | 05.08.2012 17:55

@DILL
Na 50% za Zlatana nie przyjdzie nikt o głośnym nazwisku. Berlusconi ostatnio udzielił wywiadu, w którym wyraźnie skrytykował ustawianie Pato na skrzydle. Przyznał on natomiast, że miejsce Pato jest w polu karnym. Nie bez powodu Alexandre dostał 9. To on będzie następcą Zlatana.

DILL | 05.08.2012 18:22

ok Pato ma być szykowany na zastępcę Ibry ale co będzie jak Pato znów będzie kontuzjowany. W ataku zostanie Robinho który nie powala formą oraz młody Shaaraway. Nie koniecznie musi być gwiazda tylko taki piłkarz np. jak Destro ale on już w Romie.

Tzyklon | 06.08.2012 09:27