REKLAMA
REKLAMA

LM: Dynamo vs Feyenoord

dodał: Michał Machowski  |  źródło: eredivisie.pl  |  31.07.2012 01:04
Rewelacja poprzedniego sezonu w holenderskiej Eredivisie zagra we wtorek w III rundzie eliminacyjnej do Ligi Mistrzów z wicemistrzem Ukrainy, czyli Feyenoord mierzy się z Dynamo Kijów.

Dynamo poważnie myśli o odzyskaniu mistrzostwa utraconego w 2010 roku o czym muszą świadczyć wzmocnienia przed sezonem 2012/2013. Bez wątpienia najbardziej spektakularnym transferem jest Niko Kranjcar z Tottenhamu Hotspur. Siedem milionów kosztował 27-letni chorwacki pomocnik. Idąc dalej, w Kijowie zameldowali się również Miguel Veloso, Marco Ruben czy Raffael, ale ten ostatni nie został zgłoszony do III rundy rozgrywek Champions League.

Wzmocnienia ukraińskiej ekipy wyglądają zdecydowaniej bardziej imponująco aniżeli zbrojenia Holendrów. Łącznie na transfery do tej pory Portowcy wydali około 2 milionów euro. Ekwiwalentu nie trzeba było płacić za Ruuda Vormera, Daryla Janmaata czy Johna Gossensa. Grosze w porównaniu z wydatkami Ukraińców, Feyenoord płacił za Harmeeta Singa czy Lexa Immersa. Z drugiej strony transfery wydają się być przemyślane. Pozyskani gracze w swoich klubach spisywali się ponad przeciętnie. Brakuje za to w kadrze rotterdamczyków przede wszystkim Johna Guidettiego i Otmana Bakkala, w naszym mniemaniu, dwóch najlepszych zawodników poprzedniego sezonu.

Ronald Koeman dokonał wręcz niemożliwego przez ostatni rok. Zrobił z ligowego średniaka wicemistrza kraju, dlaczego więc nie wierzyć w jego zespół w starciu z mocniejszym Dynamem Kijów? Za ukraińskim zespołem przemawia oprócz potencjału zawodników, czy finansowego także doświadczenie w europejskich pucharach. Jeżeli Feyenoord wywiezie dobry wynik z areny finału Mistrzostw Europy 2012, na De Kuip jest w stanie przypieczętować awans.

31.07. godz. 19:00 Dynamo Kijów - Feyenoord Rotterdam

Typ Eredivisie.pl: 3:1
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

marsjo0 | 31.07.2012 16:50

https://betforwin7.wordpress.com/   OFERTA: Kupon kombinacyjny kurs ok 20 na dzień jutrzejszy

betforwin7 to :
-skuteczność
-profesjonalizm
-uczciwość

Zapraszamy do skorzystania z jutrzejszego kuponu

Joker | 31.07.2012 17:49

Przykro to stwierdzić, ale faworyt jest tu jeden i to zdecydowany... Praktycznie wszystko przemawia za Ukraińcami... Są już w sezonie, mają bardzo mocny skład dodatkowo wzmocniony takimi piłkarzami jak Miguel Veloso, Kranjcar, Marco Ruben czy Rafael z Herthy, więc kadra Dynama robi ogormne wrażenie gdyż praktycznie na każdej pozycji maja po dwóch reprezentantów róznych krajów (m.in. Ukrainy, Chorwacji, Serbii, Nigerii czy Portugalii plus kilku wyrózniajacych się Brazylijczyków).
Moim zdaniem sukcesem Feyenoordu będzie wynik, który da choćby nadzieje w rewanzu... Mój typ 2:0/3:1

Visca el Barcel | 31.07.2012 18:34

Dynamo Kijów w końcu po kilku latach znów muszą zagrac w LM bo chcę ich po prostu zobaczyc...seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy