REKLAMA
REKLAMA

Balotelli może nie pojechać na Euro

dodał: Krzysztof Kuźmicz  |  źródło: Goal.com  |  22.02.2020 22:22
Charakter Mario Balotellego (fot) może sprawić, że napastnik ten nie znajdzie się w kadrze Włoch na finały Euro 2012. Zdaniem Cesare Prandellego w trudnych chwilach na snajperze tym nie można polegać.

Balotelli od momentu transferu do Manchesteru City został trzykrotnie wyrzucony z boiska. Prandelli odnosząc się do jego osoby stwierdził, że nie chce zabierać na Euro piłkarzy, którzy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem mogą osłabić drużynę w trudnym momencie.

- Nie chcę zawodników, którzy pod wpływem emocji popełniają faule i są wyrzucani z boiska – stwierdził selekcjoner włoskiej kadry tłumacząc pominięcie Balotellego przy rozsyłaniu powołań na towarzyskie spotkanie przeciwko USA. - Gdy mówiłem, że do Mistrzostw Europy musimy przystąpić przygotowani, miałem na myśli także fakt, że nie chcę zabierać tam zawodników, którzy przy pierwszych problemach popełniają faule, są wyrzucani z boiska i zostawiają swoją drużynę, by ta walczyła w dziesiątkę. Nadal mamy jednak kilka miesięcy, by się nad tym zastanowić.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco