100 mln euro to za mało. Mourinho niezadowolony

Jose Mourinho
Jose Mourinho PressFocus

AS Roma wydała ponad sto milionów euro na transfery odkąd Jose Mourinho został szkoleniowcem w rzymskim klubie. Portugalczyka to jednak nie zadowala i chce kolejnych transferów planując już letnią rewolucję w drużynie giallorossich.

  • Jose Mourinho chce latem kolejnych transferów
  • Portugalczyk ostatnio krytykował swoich piłkarzy za porażkę w Pucharze Włoch
  • Mourinho wskazuje, że skład giallorossich jest zbyt wąski

Mourinho chce kolejnych transferów

Rzymianie wydali najwięcej, podczas letniego okienka transferowego spośród wszystkich klubów Serie A. La Gazzetta dello Sport pokazuje dziś, jak właściciele Romy zainwestowali swoje pieniądze, aby spełnić oczekiwania Jose Mourinho odnośnie budowania drużyny.

W czasie dwóch ostatnich okienek transferowych do Romy dołączyli Tammy Abraham za 42 mln euro, Rui Patricio za 11 mln euro, Matias Vina za 13 mln euro, Eldor Shomurodov za 20 mln euro. Sergio Oliveira został wypożyczony z opcją wykupu za 12 mln euro.

W styczniu do drużyny giallorossich dołączył też Ainsley Maitland-Niles na zasadzie bezpłatnego wypożyczenia z Arsenalu.

Zdaniem Gazzetty latem właściciele Romy będą znów musieli głęboko sięgnąć do kieszeni i dokonać kolejnych transferów, aby zespół był jeszcze bardziej konkurencyjny. Jose Mourinho jest niezadowolony ze składu, jaki obecnie posiada, a w szczególności z krótkiej ławki rezerwowych. Ostatnio też publicznie krytykował swoich zawodników za porażkę z Interem Mediolan. The Special One oczekuje wręcz, że latem na Stadio Olimpico zawitają nowe twarze.

Roma zajmuje siódme miejsce w Serie A i traci sześć punktów do miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów. Rzymianie odpadli w styczniu z Pucharu Włoch i obecnie została im tylko Liga Konferencji, w której mogą odnieść jakikolwiek sukces w trwającej kampanii.

Zobacz także: Juve ma nowy plan na De Ligta

Komentarze

Na temat “100 mln euro to za mało. Mourinho niezadowolony

“100 mln euro to za mało. Mourinho niezadowolony…
The Special One oczekuje wręcz, że latem na Stadio Olimpico zawitają nowe twarze.”
Nawet jak mu dokupią Mbappe, De Bruyne, Skriniara, Sancho, … to i tak w przypadku niepowodzenia będzie zwalał winę na sędziów, pogodę, zarząd lub coś innego. 😀 😀 😀 Zawsze był irytujący ale teraz stał się żenujący.
Niech gra Shomurodovem 😀 😀 😀 Przecież kazał go kupić.